Министар Ђурић @markodjuric, на маргинама Генералне скупштине ОАД @OAS_official у Панама Ситију, састао се са министром спољних послова, спољне трговине, страних инвестиција и послова дијаспоре Сент Винсента и Гренадина Двајтом Фицџералдом Брамблом.
Министар спољних послова Републике Србије Марко Ђурић @markodjuric разговарао је данас у Панами са министром спољних послова Републике Панаме Хавијером Едуардом Мартинесом-Аћом Васкезом @javierachapma.
Министар Ђурић @markodjuric изјавио је, завршавајући посету Панами, где је учествовао на 56. Генералној скупштини ОАД @OAS_official и 31. састанку Савета министара АКД @ACS_AEC, да Србија наставља да јача глобалну мрежу партнерстава.